Výpočet čisté mzdy DPČ

mobilní verze webu

Začněte odebírat RSS kanál brigád pro Váš nejaktuálnější přehled. Nyní už Vám žádná brigáda neuteče.

Hledám práci

Jsme členem
Asociace poskytovatelů personálních služeb

Užitečné odkazy ke stažení
 
 

Mzdová kalkulačka

K čemu mzdová kalkulačka slouží?

Nástroj mzdová kalkulačka jsme vytvořili pro vás, naše brigádníky a zájemce o brigády. Chceme, abyste si sami mohli vypočítat čistou mzdu nebo odměnu, kterou obdržíte po zadání hrubé mzdy. Výpočet mezd v České republice je bohužel velmi složitý proces, který ovlivňuje mnoho faktorů, proto berte tento výpočet pouze jako orientační.

Pro jaký typ mezd lze tuto mzdovou kalkulačku použít?

Naše mzdová kalkulačka vám vypočítá čistou odměnu pro zaměstnání na DPČ (dohoda o pracovní činnosti), která je nejrozšířenějším typem pracovní smlouvy v Agentuře STUDENT. Relevantní výsledky vám poskytne i pro pracovní poměr na dobu určitou či neurčitou. Nehodí se pro výpočet mzdy nebo odměny tam, kde se neodvádí pojistné, tj. pro dohody o provedení práce a pro zaměstnání malého rozsahu, kdy nepřekročíte hrubou mzdu 2.500 Kč za měsíc.

Detailní výpočet mzdy nebo odměny

Pokud chcete získat přesnější výsledky výpočtu čisté mzdy nebo nejste student a jste zaměstnán(-a) jen u naší agentury, použijte prosím mzdovou kalkulačku ve formátu Excel.

Na kolik jsou relevantní čisté mzdy v nabídkách brigád se dozvíte v aktualitě: Nabízení brigád s čisotu mzdou, je to správně?

Slevy na dani