Agentura STUDENT – Jak získat brigádu? Nevíte si rady? Poradíme vám, jak získat brigádu.

mobilní verze webu

Začněte odebírat RSS kanál brigád pro Váš nejaktuálnější přehled. Nyní už Vám žádná brigáda neuteče.

Hledám práci

Jsme členem
Asociace poskytovatelů personálních služeb

Užitečné odkazy ke stažení
 
 

Jak získat brigádu?

V jednotlivých krocích Vám vysvětlíme, jak probíhá spolupráce s naší agenturou od získání brigády, její průběh, až po výplatu mzdy.

Postup:

Prosíme o detailní prostudování všech kroků, aby jste se seznámili s naším systémem. Věnujte pozornost i dalším odkazům, hlavně Rádce pro brigádníky. Těšíme se na spolupráci!

Registrace

Registraci do našeho informačního systému provedete elektronicky prostřednictvím našich webových stránek přímo z titulní stránky.

Po úspěšně provedené registraci získáte svůj aktivní profil, který obsahuje řadu užitečných funkcí. Součástí Vašeho aktivního profilu je mimo jiné i funkce Moje volné termíny. Jde o dynamický informační nástroj, kterým nám sdělujete, ve kterých dnech a v kterých konkrétních časech máte zájem o práci a brigádu. Pokud naše agentura přijme objednávku od klienta na termíny, které se (i z části) kryjí s Vámi zadanými datumy a časy, obdržíte přednostně e-mailovou zprávu s podrobnějším popisem konkrétní práce nebo brigády. Doporučujeme Vám své volné termíny pravidelně aktualizovat.

Registrace v naší agentuře je zdarma.

 

Výběr práce nebo brigády

Každý den přijímáme od klientů mnoho objednávek na různé druhy prací. Sledujte pravidelně naše webové stránky s nabídkou aktuální práce a brigád. Můžete využít funkci pravidelné zasílání aktuálních brigád v denních nebo týdenních intervalech.

Pokud Vás osloví některá nabídka práce nebo brigády:

  • Spojte se s námi telefonicky a domluvíme se na dalším postupu, termínech a rezervaci (doporučujeme u brigád typu ze dne na den)
  • Klikněte na detail v nabídce brigád a pošlete nám reakci včetně Vašich časových možností (doporučujeme u brigád, které inzerujeme dopředu na několik dnů nebo týdnů)

Můžete se s námi také spojit telefonicky pro bližší informace o aktuálně nabízené práci a brigádách nebo pro další inforamce, které jste nenalezli na těchto stránkách.

Doporučujeme Vám pravidelně sledovat aktuální nabídku brigád na našich stránkách.


Předběžná rezervace

Pokud se domluvíte s našimi pracovníky na přepážce na konkrétním druhu práce, termínu a čase, provedeme pro Vás předběžnou rezervaci. Po provedení rezervace Vás vyzveme k osobní návštěvě naší agentury do určitého data a času, do kterého Vám práci rezervujeme. Do této doby nás navštívíte v otevíracích hodinách, které nalzenete v sekci kontakty pro sepsání pracovní smlouvy a provedení závazné rezrervace.

Pokud se v době předběžné rezrevace rozhodnete domluvenou rezervaci nevyužít, je Vaší povinností nám tuto informaci sdělit, i když se jedná o rezervaci předběžnou. Je to důležité pro nás a další zájemce o práci, abychom měli možnost včas nabídnout uvolněné místo jinému zájemci.

Upozornění: Byť se jedná o předběžnou rezervaci, jejím opakovaným nevyužitím Vám dále neumožníme sjednávat si u nás další brigády.

 

Sepsání pracovní smlouvy a závazná rezervace

Nejpozději do doby, kterou Vám sdělíme v rámci předběžné rezervace se musíte osobně dostavit do naší agentury. Zde s Vámi sepíšeme písemnou pracovní smlouvu a další dokumenty. Provedeme závaznou rezrevaci a předáme Vám pracovní výkaz, písemný pokyn pro práci a další informace, týkající se vybrané brigády.

Tím se Vaše rezervace stává závaznou a její zrušení již podléhá náhradě škody, která tím naší agentuře vznikne.

 

Vyplacení mzdy a odměny

Za vykonanou práci Vám náleží sjednaná mzda nebo odměna, kterou Vám proplatíme bezhotovostním převodem na Váš účet nebo v hotovosti v pokladních hodinách. Mzdu od nás obdržíte vždy v plné výši - naše agentura nevyužívá systém záloh a měsíčního doplatku mzdy, který je u brigádníků značně neoblíbený a který je obvyklý v mnoha pracovních agenturách.

Z důvodu úspory Vašeho i našeho času (vyhnete se častým frontám na pokladně) Vám doporučujeme využívat přednostně zasílání mzdy na účet.

Bezhotovostní převody provádíme 2x týdně, takže nejpozději do 3 pracovních dnů od odevzdání pracovního výkazu obdržíte čistou mzdu v plné výši na svůj účet.

Výplaty mzdy v hotovosti provádíme v pokladních hodinách, které najdete v sekci kontakty.

 

Další informace

Pokud jste nenalezli dostatek informací nebo odpovědi na Vaše otázky, navštivte prosím ještě naše další informační stránky, jako je Rádce pro brigádníky a Často kladené dotazy.

Často kladené dotazy