Nabídka brigád, brigády pro studenty, brigády Praha

mobilní verze webu

Začněte odebírat RSS kanál brigád pro Váš nejaktuálnější přehled. Nyní už Vám žádná brigáda neuteče.

Hledám práci

Jsme členem
Asociace poskytovatelů personálních služeb

Užitečné odkazy ke stažení

Práce ve skladu s elektroinstalačními materiály - denní, noční směny - VÝPLATA DENNĚ !!!

Nabízející společnost Agentura STUDENT s.r.o.
Práce probíhá od 10.3.2016 do 31.12.2016
Pracovní doba 6:00 - 14:00 hod.
14:00 - 22:00 hod.
22:00 - 6:00 hod.
Místo výkonu - Praha 10 - Štěrboholy
okres: Hlavní město Praha
Muž/žena muž
Minimální věk 18 let
Hodinová odměna 90 Kč/hod (hrubá mzda)
Popis činnosti

Pro našeho klienta s významným postavením v oboru velkoobchodního prodeje elektroinstalačního materiálu, hledáme vhodné pracovníky starší 18 let na pomocné skladové práce na pobočce ve Štěrboholích

Náplň práce:

  • expedice zboží na rampách,
  • příjem zboží na rampách,
  • vyhledávání zboží ve skladu
  • příprava objednávek dle dodacích listů
  • úklid skladových prostor
Nabízíme
  • dlouhodobější spolupráci v moderním pracovním prostředí
  • odměna denní směny 90 Kč/hod., noční směny 95 Kč/hod.
  • denní vyplácení mzdy
  • možnost zvolit si směny
Požadavky
  • brigádníky stařší 18ti let (studenti i nestudenti) s vysokým pracovním nasazením
  • pečlivost a samostatnost
  • fyzická zdatnost
  • rychlost a manuální zručnost
  • zkušenosti s prací ve skladu výhodou
  • možnost dlouhodobé spolupráce
Poznámka

Pokud máte zájem o tuto pozici, odpovězte níže kliknutím na „reagovat na nabídku“ a doplňte informace o Vašich časových možnostech, popř. uveďte další informace (poznámky, o kterou směnu máte zájem apod.).
Poté prosím proveďte elektronickou registraci:

  • Zaregistrujte se na www.student.cz a vytvořte si svůj profil. Součástí profilu je možnost vytvoření Vašeho životopisu k dalšímu použití.
  • Vyplňte maximum informací o Vašem vzdělání, odbornosti, IT znalostech, jazykových znalostech atd.
  • Součástí Vašeho profilu je funkce „Volné termíny“, která slouží k tomu, abychom Vám mohli aktivně nabízet nové brigády. Pravidelně si své volné termíny aktualizujte.
  • Pravidelně si své volné termíny aktualizujte.
  • Doporučujeme Vám doplnit si profil o Vaši aktuální fotografii ve formátu JPG, dále můžete vložit do svého profilu další dokument v PDF (např. životopis apod.)

Odpověď na nabídku brigády

Poslat na e-mail

Často kladené dotazy