eBrigády - naše brigády on-line

mobilní verze webu

Začněte odebírat RSS kanál brigád pro Váš nejaktuálnější přehled. Nyní už Vám žádná brigáda neuteče.

Hledám práci

Jsme členem
Asociace poskytovatelů personálních služeb

Užitečné odkazy ke stažení
 
 

eBrigády - výběr a obsazení našich brigád on-line

Abychom Vám zjednodušili a zpříjemnili proces výběru brigád v naší agentuře, otevřeli jsme pro Vás novou virtuální kancelář s názvem eBrigády, která při obsazování brigád v plné míře nahrazuje naši "kamennou" kancelář.

Máte podepsanou smlouvu a již jste u nás pracovali? Pokud ano, už se nemusíte pro aktuální nabídku našich brigád dotazovat telefonicky nebo chodit osobně do naší agentury. Všechny aktuální brigády nyní uvidíte ve svém profilu po nalogování. A nejen to: Vámi vybrané brigády si můžete z pohodlí domova rovnou závazně obsadit.

eBrigády jsou nabízeny na základě pracovně-právního vztahu a mohou být tudíž podmíněny určitými podmínkami a dalšími povinnostmi, od uzavření potřebné smlouvy či dohody přes vyžadované pohlaví, věk, praxi, firemní pracovní oděv až po nutná oprávnění (zdravotní průkaz apod.).

Vždy tedy uvidíte v nabídce vedle aktivních eBrigád určených k obsazení také další eBrigády, které jsou pro Vás momentálně nedostupné včetně důvodů, proč tomu tak je.

Brigády nejsou zboží, takže i když jich máme v nabídce dostatek, ne vždy budou pro Vaši osobu přístupné.

Pokud je např. vyžadován zdravotní průkaz pro práci v potravinářství a my ho nemáme u Vaší osoby v evidenci, stačí si průkaz nechat vystavit, doručit do naší agentury a původně nedostupné eBrigády se Vám otevřou, a to samozřejmě i do budoucna. Nebo pokud je na nabízenou eBrigádu nutné uzavřít dohodu o hmotné odpovědnosti, stačí nás navštívit a dohodu s námi uzavřít. Budeme postupně zlepšovat systém tak, aby se Vám otevřel co největší výběr aktivních aBrigád. Pokud si nebudete vědět rady, spojte se s námi.

Podmínky přístupu do eBrigád

Aplikace je určena všem pracovníkům, kteří mají prostřednictvím naší agentury uzavřenou platnou smlouvu pro daný typ brigády a splňují některé další podmínky a parametry:

  • Odpracováno min. 5 směn
  • Nemáme evidovány absence na obsazené brigády

Jak na to? Rychle a jednoduše, stačí pouhé tři kroky:

  1. Nalogujte se do profilu, který je pro Vás již vytvořen. Přihlašovacím jménem je Vaše e-mailová adresa, kterou jste nám zadal(a) při registraci. Pokud neznáte heslo, klikněte na odkaz zapomenuté heslo a heslo Vám zašleme ihned emailem.
  2. Vyberte a obsaďte si eBrigádu, která Vám bude nejvíce vyhovovat svým termínem, náplní práce, místem pracoviště či pracovní dobou.
  3. Na obsazenou eBrigádu Vám přijde do e-mailu pracovní výkaz a můžete jít rovnou do práce!

Přehled obsazených brigád

V menu Moje brigády následně po obsazení najdete seznam všech Vašich brigád, které jste si v naší agentuře obsadil(-a). Uvidíte zároveň všechny Vaše brigády i eBrigády, tedy bez rozdílu toho, zda jste použili aplikaci eBrigády nebo zda jste si brigádu sjednali u nás osobně.

Jak se s aplikací pracuje

Snažili jsme se vytvořit co nejvíce přehledné a intuitivní uživatelské prostředí. Jednotlivé eBrigády se barevně liší podle jejich stavu:

Nedostupná eBrigáda
Nepřístupná eBrigáda
Zešedlá a přešrktnutá buňka označuje eBrigádu, kterou nabízíme k obsazení, pro kterou Vám však chybí splnění určitých podmínek, které jsou charakterem práce vyžadovány (hmotná odpovědnost, zdravotní průkaz, věk apod.). V detailu eBrigády jsou všechny podmínky uvedeny.

Volná eBrigáda

Volná eBrigáda
Tato buňka zobrazuje eBrigádu, kterou si můžete obsadit. Výběr eBrigády se děje kliknutím na buňku nebo volbou v detailu eBrigády (tím se změní šedá barva na žlutou).

Zaškrtnutá eBrigáda

eBrigáda vybraná k obsazení
Žlutě zabarvená eBrigáda je Vámi vybraná brigáda, kterou jste si vybral(-a) k obsazení. Zrušení výběru této eBrigády se děje opětovným kliknutím na buňku nebo volbou v detailu eBrigády (tím se změní žlutá barva zpět na šedou).

Obsazená eBrigáda
Obsazená eBrigáda
Brigáda, kterou jste si závazně obsadil(-a) prostřednictvím aplikace eBrigády nebo osobně v naší agentuře.

V jednotlivých krocích od rezervace až po závěrečné odsouhlasení Všeobecných podmínek budete mít vždy možnost se vrátit zpět a výběr eBrigád upravit. Po odsouhlasení Všeobecných podmínek dojde ke konečnému obsazení, které je pro Vás již závazné.

Detail brigády

Po rozkliknutí detailu eBrigády uvidíte souhrnné informace o brigádě, včetně doplňujících informací. Z detailu brigády můžete provést další úkony (podle toho, z jakého místa detail zobrazíte). Pokud si eBrigádu závazně obsadíte, zašleme Vám e-mailem pracovní výkaz a zároveň doplňující informace zobrazované v detailu eBrigády.

Zrušení obsazené eBrigády

Zrušení (storno) Vámi obsazené eBrigády je komplikovaný proces a není možné tuto operaci provádět prostřednictvím webové aplikace. Je proto nutno ji provést stejným způsobem, jako běžné brigády sjednané návštěvou v naší agentuře - musíte se s námi spojit  telefonicky nebo nás osobně navštívit během otevíracích hodin a zrušení eBrigády s námi projednat.