Dočasné přidělení, zprostředkování brigádníků, payroll

mobilní verze webu

Začněte odebírat RSS kanál brigád pro Váš nejaktuálnější přehled. Nyní už Vám žádná brigáda neuteče.

Pro firmy

Jsme členem
Asociace poskytovatelů personálních služeb

3 varianty našich služeb

K zajištění flexibilní pracovní síly vede několik cest. Důležité jsou Vaše požadavky a cíl, kterého chcete dosáhnout. My Vám doporučíme nejvýhodnější variantu spolupráce, která bude splňovat Vaše zadání a bude zároveň maximálně efektivní.

Naše služby jsou různorodé, od jednoduché inzerce přes rychlé zajištění brigádníků až po komplexní personální servis a zaměstnávání pracovníků. Abychom Vám usnadnili orientaci v portfoliu služeb, rozdělili jsme je do 3 variant, které se dále dělí. Ke každé variantě přidáváme podrobnější popis.

Ideální je kombinace několika variant našich služeb. Budeme rádi, když se seznámíte s jednotlivými variantami blíže. S výběrem vhodné varianty neváhejte se na nás obrátit.

Varianta A

Komplexní řešení dočasné pracovní výpomoci

 1. Dočasné přidělení, agenturní zaměstnávání
 2. Mandátní zprostředkování, payroll outsourcing

 

Varianta B

Zprostředkování a inzerce

 1. Jednorázová pracovní výpomoc
 2. Dlohodobé úvazky, zkrácené poměry
 3. Inzerce Vašich volných pozic

 

Varianta C

Specializované personální služby

Recruitment, Executive Search, IT Search

 

Varianta A jako nejrozšířenější způsob spolupráce je podrobně popsána v jednotlivých odkazech na dočasné přidělení zaměstnanců a payroll outsourcing brigádníků.

 

Podrobný popis variant B a C:

 

Varianta B1

Zprostředkování - jednorázová pracovní výpomoc

Jak to funguje?
V tomto režimu Agentura STUDENT s.r.o. provede inzerci a výběr pracovníků dle Vašich potřeb a požadavků. Tyto pracovníky Vám pak doporučíme a Vaše společnost si s vybranými zaměstnanci uzavře pracovně-právní vztah.

Naše agentura provádí veškeré činnosti spojené s náborem zaměstnanců. Administrativu spojenou s uzavřením a průběhem pracovně-právního vztahu si řeší Vaše firma jako zaměstnavatel námi doporučených pracovníků (sepsání pracovní smlouvy, vyplacení a zúčtování mezd).

Kolik to stojí?
Cena za zprostředkování se skládá z nákladů na inzerci, vyhledání, výběr pracovníků a administraci spojenou s jejich vysláním na pracoviště klienta.

Běžně účtujeme 150 Kč až 250 Kč za jeden odpracovaný den pracovníka bez nutnosti realizace výběrových pohovorů pracovníků (ideální pro jednoduché práce, jako je např. přepis dat, obálkování, etiketování, veškeré manuální práce apod.)

Jaké jsou výhody a nevýhody?
Výhodou této varianty je úspora plynoucí z možnosti uzavření dohody o provedení práce mezi Vámi jako přímým zaměstnavatelem a námi vybraným pracovníkem, bez povinnosti odvádět ze mzdy zdravotní a sociální pojištění (do zákonného limitu 300 hod za kalendářní rok a 10 000 Kč hrubé mzdy).
Nevýhodou je především administrativa spojená s uzavřením a průběhem pracovněprávního vztahu.

 

 

Varianta B2

Zprostředkování - dlohodobé úvazky a zkrácené poměry

Jak to funguje?
Agentura STUDENT je primárně pracovní agenturou, ale ve svém týmu má i aktivní konzultanty a recruitery s praxí z personálních agentur a námi poskytovaný recruitment je na vysoké úrovni.

Proces výběru a zprostředkování je standardní a zahrnuje mimo jiné:

 • zpracování dat ze CV
 • pre-screening
 • osobní pohovor
 • u nejvhodnějších kandidátů vytvoření assessmentu
 • předání výsledků klientovi

Výsledkem procesu budou 2-3 vybraní kandidáti pro Vaši společnost, finální výběr doporučujeme provést na základě krátkého osobního pohovoru přímo ve vaší firmě (samozřejmě můžete i tento finální výběr svěřit nám).

Kolik to stojí?
5.000 Kč až 25.000 Kč za komplexní vyhledání pracovníka, provedení pohovorů a jazykových či dalších znalostních testů. Konkrétní částku lze určit na základě Vašich požadavků na rozsah zjišťování odborných znalostí a pracovních dovedností. Cena zahrnuje veškerou inzerci, komunikaci, výběr, pohovory a doporučení vhodných kandidátů.

Vyúčtování odměny provedeme 2 týdny po nástupu vybraného kandidáta, pokud do 1 měsíce od nástupu budete požadovat jeho výměnu, bude oslovení a výběr dalších kandidátů pro Vás bez nároku na naši další odměnu za zprostředkování.

Jaké jsou výhody a nevýhody?
Výhodou je získání vhodného kandidáta na Vámi požadovanou pozici za příznivou cenu, která je nižší oproti cenám klasických personálních agentur.
Nevýhodou je omezené poskytnutí záruky bezplatné výměny zaměstnance na dobu 1 měsíce.

 

 

Varianta B3

Inzerce Vašich volných pozic

Jak to funguje?
Forma inzerce je výhodná pro získání pracovníků na akce, o kterých víte s dostatečným předstihem, případně na získání kontaktů na nové a stálé pracovníky.

Návštěvnost našich stránek se momentálně pohybuje kolem 1000 návštěvníků denně. Přístupy jsou především ze strany studentů VŠ a SŠ, kteří aktivně hledají brigády. Jedná se tedy o velmi úzce selektovanou skupinu zájemců o práci a inzerce tak může pro vás mít zajímavý potenciál. Navíc se díky naší spolupráci s řadou nejvýznamnějších pracovních portálů bude váš inzerát automaticky na tyto portály překlápět (je zahrnuto v ceně inzerce).

Kolik to stojí?
Ceník inzerce externích pracovních pozic:

Inzerce jedné pracovní pozice v sekci "TOP brigády":

 • na jeden týden 2.000,- Kč
 • na jeden měsíc 5.000,- Kč

Inzerce jedné pracovní pozice v sekci "Aktuální nabídka brigád":

 • na jeden týden 1.000,- Kč
 • na jeden měsíc 2.000,- Kč

Zájemci o Vámi nabízenou práci pak kontaktují přímo osobu, kterou uvedete v textu inzerátu.

Jaké jsou výhody a nevýhody?
Výhodou je získání velkého počtu kontaktů na zájemce o práci a brigádníky za fixní cenu.
Nevýhodou je pro Vás nutnost provedení výběru vhodných pracovníků a jejich zaměstnání.

 

 

Varianta C

Personální služby

Zastáváme názor, že není možné poskytovat klientům veškeré personální služby na profesionální úrovni pod jednou střechou. Agentura, která se specializuje na temporary help, nemůže zároveň profesionálně poskytovat Headhunting

.

Agentura STUDENT poskytuje profesionální a vysoce specializovaný servis v oblasti flexibilního zaměstnávání, brigád, zkrácených úvazků, záskoků, zprostředkování a outsourcingu pracovních pozic. Každý z našich klienů má své specifické požadavky a potřeby na dočasnou pracovní výpomoc a my je díky naší specializaci a odbornosti umíme řešit. Ale najít generálního ředitele nadnárodní společnosti, to není práce pro nás.

Klasické personální služby v profesionální kvalitě, jako jsou různé formy recruitementu, exucutive search, IT search, headhunting apod. Vám zprostředkujeme díky spolupráci s odborníky, kteří se výhradně na tuto oblast zaměřují: personální agenturou Advanced Search s.r.o.

Agentura STUDENT stála u zrodu této specializované personální agentury v roce 2005 a je jedním ze společníků.

Pokud požadujete zajištění specializovaných personálních služeb, můžete se obrátit přímo na nás v sekci kontakty a my Váš požadavek ihned předáme jednateli personální agentury Advanced Search s.r.o.

Žádost o zajištění brigádníků

Právní forma